KONTAKTY

Obuv Afrodité
nám. T. G. Masaryka 436/26, 301 00 Plzeň
Renata.ciglerova@seznam.cz
tel: +420 605 273 041
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 799 Kč
naše cena 1 499 Kč
naše cena 1 299 Kč

» GDPR
GDPR

Podmínky ochrany osobních údajů

1. V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání informací o objednávce zboží a postupu jejího zpracování, a obchodních sdělení pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

Ochrana osobních údajů

 TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

1.Správcem Vašich osobních údajů je společnost OBUVAFRODITE, Renáta Ciglerová, provozovna nám.  T. G. Masaryka 436/26, 301 00 Plzeň, IČO: 64868605 - (dále jen „správce“).

2. Kontaktní údaje správce jsou následující: Obuvafrodite, nám. T. G. Masaryka 436/26, 301 00 Plzeň, tel. +420605273041, email: Renata.ciglerova@seznam.cz

3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů


ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).


ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání informací o objednávce, daňových dokladů, objednávka dopravy, zpracování daňové povinnosti správce, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).


DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy Bohemiasoft s.r.o. (provozovatel ehsopového systému Webareal), firma Unihost s.r.o. (správce serverů) a firma Casablanca INT (provozovatel datového centra), Heureka Shopping s.r.o. (zpracování emailu pro zasílání emailového dotazníku spokojenosti), Pilskom, s. r. o. (daňové poradenství), IN TIME SPEDICE, s. r. o. (dopravce), Česká pošta a. s. (dopravce), Zásilkovna (dopravce), Comgate (platební brána).

 PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu Renata.ciglerova@seznam.cz

3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.Tyto podmínky nabývají účinnost 23. 3. 2019

OWVmNTB