KONTAKTY

Obuv Afrodité
nám. T. G. Masaryka 436/26, 301 00 Plzeň
Renata.ciglerova@seznam.cz
tel: +420 605 273 041
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 799 Kč
naše cena 1 299 Kč
naše cena 1 499 Kč

VRACENÍ ZBOŽÍ

Vracení zboží je jednoduché. Pod fakturou máte tuto tabulku, jednoduše ji vyplníte a přiložíte ke vracenému zboží.  Peníze jsou vám po kontrole doručeného zboží vráceny na váš účet.

Faktura č.  číslo účtu pro vrácení peněz  částka podpis
       

1. Kupující (pouze fyzická osoba) má právo do 14 dnů od zakoupení vrátit zboží bez udání důvodu.

2. Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni, kdy bylo převzato zboží (Vámi, nebo případně jinou osobou).

3. O odstoupení od kupní smlouvy nás informujte písemně - na adresu Obuv Afrodite, Renáta Ciglerová, nám. T. G. Masaryka 26, 301 00  Plzeň nebo emailem na Renata.ciglerova@seznam.cz. Firma Obuv Afrodite - Renáta Ciglerová,

4. Po přijetí vracené zásilky od zákazníka a její kontrole, jsou peníze vráceny na účet uvedený zákazníkem.

5. Zboží posílejte kompletní, nepoužité,  nepoškozené a nejlépe v originálním obalu. ZBOŽÍ NEZASÍLEJTE NA        DOBÍRKU!

6. Přiložte doklad o koupi (nejlépe originál nebo kopii faktury), stručný požadavek na vrácení peněz (případně požadavek na výměnu) a číslo Vašeho účtu.

7. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

OBUV AFRODITE, Renáta Ciglerová, nám. T. G. Masaryka 26, 301 00  Plzeň

ZjVmY2ZiMT